PerekonnanimiEesnimiÕppeaineE-post
ArrasLiinaMuusikaõpetusliina[ätt]luunja.edu.ee
BelovRiinaEesti keel ja kirjandusriina[ätt]luunja.edu.ee
HausMareRaamatukoguhoidja, loodusõpetus, 5. B kl klassijuhatajamare[ätt]luunja.edu.ee
HillepHanna-MariKlassiõpetaja, 2. C kl klassijuhatajahanna[ätt]luunja.edu.ee
Hint-MärtsonÜlleKlassiõpetaja, tööõpetus, majandusõpetus, 4. A kl klassijuhatajaylleh[ätt]luunja.edu.ee
HoopKatrinEripedagoogkatrin[ätt]luunja.edu.ee
KadarpikKristaMatemaatika, 6. B kl klassijuhatajakristak[ätt]luunja.edu.ee
KaskKüllikiEesti keel ja kirjandus, 5. C kl klassijuhatajakylliki[ätt]luunja.edu.ee
KassEliiseKlassiõpetaja,1. C kl klassijuhatajaeliise[ätt]luunja.edu.ee
KassMaarjaKlassiõpetaja,kunstiõpetus, 1. B kl klassijuhatajamaarja[ätt]luunja.edu.ee
KikasHelenKlassiõpetaja, kunstiõpetus, 2. B kl klassijuhatajahelen[ätt]luunja.edu.ee
Kink KaieTöösuhe peatatudkaie[ätt]luunja.edu.ee
KogerMaieSotsiaalpedagoogmaie[ätt]luunja.edu.ee
KuuskErikaSekretär-juhiabierika[ätt]luunja.edu.ee
LaidveeMargitSaksa keel, inglise keel, 8. A kl klassijuhatajamargit[ätt]luunja.edu.ee
LempuKristelLogopeedkristel[ätt]luunja.edu.ee
LiivamägiToomasDirektor, kunsttoomas[ätt]luunja.edu.ee
MursLiliaPikapäevarühma õpetaja, tööõpetuslilia[ätt]luunja.edu.ee
MuttikMarikaKlassiõpetaja, õpiabi, 3. A kl klassijuhatajamarika[ätt]luunja.edu.ee
MõttusMargitInglise keel, 8. B kl klassijuhatajamargitm[ätt]luunja.edu.ee
NepsSilverAjalugu, ühiskonnaõpetus, 5. A kl klassijuhatajasilvern[ätt]luunja.edu.ee
PaalHeliMatemaatika, 10. kl klassijuhatajaheli[ätt]luunja.edu.ee
PaapEveMuusika, 12. kl klassijuhatajaeve[ätt]luunja.edu.ee
PiltLaiviAbiõpetajalaivi[ätt]luunja.edu.ee
RajaElveKehaline kasvatuselve[ätt]luunja.edu.ee
RootslaneLyKlassiõpetaja, matemaatika, tööõpetus,1. A kl klassijuhatajaly[ätt]luunja.edu.ee
RosiTiinaKehaline kasvatus, 6. A kl klassijuhatajatiinar[ätt]luunja.edu.ee
RüütelLiisBioloogia, geograafialiis[ätt]luunja.edu.ee
SaksingOmarInfojuht, arvutiõpetus, infotehnoloogia rakendusedomar[ätt]luunja.edu.ee
SamuilovInnaRingijuht - klaveriõpetajasamuilov[ätt]hot.ee
SeppAuleKlassiõpetaja, loodusõpetus, 2. A kl klassijuhatajaaule[ätt]luunja.edu.ee
SirendiKairiKlassiõpetaja, vene keel, 3. B kl klassijuhatajakairi[ätt]luunja.edu.ee
SoeSiretInglise keel, 7. A kl klassijuhatajasiretsoe[ätt]luunja.edu.ee
SolbaAgneEesti keel ja kirjandus, 11. kl klassijuhatajaagne[ätt]luunja.edu.ee
SuurmetsEndrikoTööõpetus, füüsikaendriko[ätt]luunja.edu.ee
SuurväliSirlePsühholoog, inimeseõpetus, 7. B kl klassijuhatajasirle[ätt]luunja.edu.ee
SuvisteKristinaVene keelkristina[ätt]luunja.edu.ee
TaaberÜlleÕppe- ja arendusjuht, matemaatikaylleta[ätt]luunja.edu.ee
TaimreTeliHuvijuht, kehaline kasvatusteli[ätt]luunja.edu.ee
TikkMariKlassiõpetaja, inglise keel, 4. B kl klassijuhatajamaritikk[ätt]luunja.edu.ee
TikkHiieEripedagoog, HEVKOhiie[ätt]luunja.edu.ee
TimuskSaimaLogopeedsatim[ätt]hot.ee
TõnutareÜlleKeemia, majandusõpetus, inimeseõpetus, loodusõpetus, karjääriõpetus, 9. kl klassijuhatajaylleto[ätt]luunja.edu.ee

 

 Haldustöötajad

Perenimi Eesnimi E-post
Tamm Melery
Kristovald Vladimir
Kamenjuk Õie
Ots Malle malle.ots.002[ätt]mail.ee
Hussar Ülle
Ellemäe Ester