PerenimiEesnimiÕpetatav aine või ametikohtE-post
BelovRiinaEesti keele ja kirjandus, 5. A kl klassijuhatajariina[ätt]luunja.edu.ee
HausMareRaamatukoguhoidjamare[ätt]luunja.edu.ee
Hint-MärtsonÜlleKlassiõpetaja, tööõpetus, majandusõpetus, 3. A kl klassijuhatajaylleh[ätt]luunja.edu.ee
HoopKatrinEripedagoogkatrin[ätt]luunja.edu.ee
KadarpikKristaMatemaatika, 5. B kl klassijuhatajakristak[ätt]luunja.edu.ee
KassMaarjaKlassiõpetaja,kunstiõpetus, loodusõpetus, 4. B kl klassijuhatajamaarja[ätt]luunja.edu.ee
Kink KaieKlassiõpetaja, kunstiõpetus,1. B kl klassijuhatajakaie[ätt]luunja.edu.ee
KogerMaieSotsiaalpedagoogmaie[ätt]luunja.edu.ee
KuuskErikaSekretär-juhiabierika[ätt]luunja.edu.ee
LaidveeMargitSaksa keel, inglise keel, 7. A kl klassijuhatajamargit[ätt]luunja.edu.ee
LeidikReetInglise keel, 7. B kl klassijuhatajareet[ätt]luunja.edu.ee
LempuKristelEripedagoogkristel[ätt]luunja.edu.ee
LimbakMariliisKlassiõpetaja, õpiabi, 2. B kl klassijuhatajamariliis[ätt]luunja.edu.ee
LobarevaLiidiaVene keelliidia[ätt]luunja.edu.ee
MuttikMarikaKlassiõpetaja, loodusõpetus, õpiabi, 2. A kl klassijuhatajamarika[ätt]luunja.edu.ee
MõttusMargitInglise keel (tööleping peatatud)
NepsSilverAjalugu, ühiskonnaõpetussilvern[ätt]luunja.edu.ee
PaalHeliMatemaatika, 9. B kl klassijuhatajaheli[ätt]luunja.edu.ee
PaapEveMuusika, 11. kl klassijuhatajaeve[ätt]luunja.edu.ee
RajaElveKehaline kasvatus, 9. A kl klassijuhatajaelve[ätt]luunja.edu.ee
RootslaneLyKlassiõpetaja, matemaatika, tööõpetus, 4. A kl klassijuhatajaly[ätt]luunja.edu.ee
RosiTiinaKehaline kasvatus, 12. kl klassijuhatajatiinar[ätt]luunja.edu.ee
RüütelLiisBioloogia, geograafialiis[ätt]luunja.edu.ee
SaksingOmarInfojuht, arvutiõpetus, infotehnoloogia rakendusedomar[ätt]luunja.edu.ee
SamuilovInnaRingijuht - klaveriõpetajasamuilov[ätt]hot.ee
SeppAuleKlassiõpetaja, loodusõpetus, tööõpetus, 1. A kl klassijuhatajaaule[ätt]luunja.edu.ee
SerkAntsDirektorluunjakk[ätt]luunja.edu.ee
SoeSiretInglise keel, 6. A kl klassijuhatajasiretsoe[ätt]luunja.edu.ee
SolbaAgneEesti keel ja kirjandus, 10. kl klassijuhatajaagne[ätt]luunja.edu.ee
SuurmetsEndrikoTööõpetus, füüsikaendriko[ätt]luunja.edu.ee
SuurväliSirlePsühholoog, inimeseõpetus, 6. B kl klassijuhatajasirle[ätt]luunja.edu.ee
TaaberÜlleÕppe- ja arendusjuht, matemaatikaylleta[ätt]luunja.edu.ee
TaimreTeliHuvijuhtteli[ätt]luunja.edu.ee
TikkMariKlassiõpetaja, inglise keel, 3. B kl klassijuhatajamaritikk[ätt]luunja.edu.ee
TikkHiieEripedagoog, HEVKOhiie[ätt]luunja.edu.ee
TõnutareÜlleKeemia, majandusõpetus, inimeseõpetus, loodusõpetus, karjääriõpetus, 8. kl klassijuhatajaylleto[ätt]luunja.edu.ee

 

 Haldustöötajad

Perenimi Eesnimi E-post
Tamm Melery
Kristovald Vladimir
Kamenjuk Õie
Ots Malle malle.ots.002[ätt]mail.ee
Hussar Ülle
Ellemäe Ester