30.10.2017-16.02.2018 toimusid koolides Pranglimise eelvõistlused, kus läbida tuli kolm kolmevõistluse etappi online võistlusena. 1. klasside arvestuses oli 1. b klassi õpilane Tony Märtson kõigi kolme etapi kokkuvõttes 1. kohal ning pääses võistlema maakondlikku finaali, kus võisteldi viievõistluses (liitmine, lahutamine, liit-lahutamine, võrdlemine, lünkamine).  Jätkuvalt saavutas Tony maakondlikul online võistlustel 1. klasside arvestuses 1. koha (tulemus 9818 punkti) , mis tagas pääsu vabariiklikku finaali. Vabariiklikul võistlusel esines Tony edukalt,  tehes oma uue rekordtulemuse – 11805 punkti, mis tagas pääsu Pranglimise maailmameistrivõistlustele. Sel aastal toimusid võistlused 28. aprillil Ukrainas, Lvivis, kus osales 6 riiki. Tehniliste viperuste  tõttu läks Tonyl võistlustel kaduma 512 punkti, Sellest olenemata tegi ta ikkagi oma uue rekordi – 11990 punkti  saavutades 1. klasside arvestuses 2. koha.

cofrpt

Külastajaid kokku