Tartumaa pranglimise MV 2017/2018. õppeaasta  II etapi tulemused on järgmised: 1. klasside arvestuses 1. koht – 1. B klassi õpilane Tony Märtson (Sirgujate arvestuses 3. koht); 2. klasside arvestuses 9. koht – 2. A klassi õpilane Tormi Pärtel (Sirgujate arvestuses 29. koht), 11. koht – 2. A klassi õpilane Daniil Zuzlov (Sirgujate arvestuses 31. koht); 3. klasside arvestuses 8. koht – 3. A klassi õpilane Remy Märtson (Sirgujate arvestuses 12. koht);  6. klasside arvestuses 1. koht – 6. B klassi õpilane Arko Kasemets (Oskajates 4.koht); 3. koht – 6. A klassi õpilane Daniel Ilves (Oskajates 7.koht).

Vabariiklikus arvetuses on 1. klasside arvestuses Tony Märtson 1. kohal  ja 6. klasside arvestuses Arko Kasemets 5. kohal.

Tartumaa pranglimise MV 2017/2018. õppeaasta I + II etapi tulemused on järgmised: 1. klasside arvestuses 1. koht – 1. B klassi õpilane Tony Märtson (Sirgujate arvestuses 3. koht); 2. klasside arvestuses 4. koht – 2. A klassi õpilane Tormi Pärtel (Sirgujate arvestuses 12. koht), 6. koht – 2. A klassi õpilane Daniil Zuzlov (Sirgujate arvestuses 16. koht);  3. klasside arvestuses 5. koht – 3. A klassi õpilane Remy Märtson (Sirgujate arvestuses 8. koht), 9. koht – 3. A klassi õpilane Brendon Davõdov (Sirgujate arvestuses 15. koht) ;  6. klasside arvestuses 1. koht – 6. B klassi õpilane Arko Kasemets (Oskajates 3.koht), 2. koht – 6. A klassi õpilane Daniel Ilves (Oskajates 5.koht) , 3.koht – 6. A klassi õpilane Joosep Pärnalaas (Oskajates 8.koht), 8.koht 8. A klassi õpilane Lauri Kask (Oskajates 17.koht), 9.koht – 6. B klassi õpilane Markkus Puidak (Oskajates 18.koht)

Vabariiklikus arvetuses on 1. klasside arvestuses Tony Märtson 1. kohal ja 6. klasside arvestus Arko Kasemets 5. kohal.

Külastajaid kokku