Tartumaa pranglimise MV 2017/2018 I etapi tulemused on järgmised: 1. klasside arvestuses 1. koht 1. B klassi õpilane Tony Märtson (Sirgujate arvestuses 3. koht); 2. klasside arvestuses 3. koht 2. A klassi õpilane Tormi Pärtel, 5. koht 2. A klassi õpilane Daniil Zuzlov; 3. klasside arvestuses 4. koht 3. A klassi õpilane Remy Märtson (Sirgujate arvestuses 6. koht); 6. klasside arvestuses 1. koht 6. B klassi õpilane Arko Kasemets; 2. koht 6. A klassi õpilane Daniel Ilves, 3. koht 6. A klassi õpilane Joosep Pärnalaas, 4. koht 6. B klassi õpilane Markkus Puidak ja 6. koht 6. B klassi õpilane Merilin Jõesaar.

Vabariiklikus arvetuses on 1. klasside arvestuses Tony Märtson 1. kohal ja 6. klasside arvestus Arko Kasemets 5. kohal.

Külastajaid kokku