Hommikune koolibussi  marssruut muutub alates 11. septembrist 2017 (bussijuht T. Hellenurm, telefon 5116929).

Kell 7.20 Ansi – Tammistu rist – Tammistu tee – Kersna-Tammistu – kell 7.35 Pilka – Supsi-Kähri – Savikoja – Pansionaadi – Nahksepa –Põvvatu -

ring on kuni Põvvatu ristmikuni sama. Varem sõitis ta edasi Lohkvasse. Esmaspäevast 11. septembrist alates hakkab ta sõitma mööda Põvvatu teed, pöörab Vanamõisa teele ja seejärel Satikasoo teele ja edasi Lohkva-Kabina-Vanamõisa teed mööda kooli.

Muudatus puudutab Põvvatu küla ja Kabina küla elanikke, kes saavad nüüd paremini koolibussiga kooli.

Linnaäärest hakkab kuni kevadeni sõitma lisabuss. Sealt muutust ei ole. Lisabuss võtab lapsed Prisma, Aiandi tee majad, Katlamaja peatus, Lao peatusest (kui on) ja peale Kasesalu teed kõik lapsed Lohkva- Kabina-Vanamõisa tee äärest.

Suur buss (bussijuht E. Raja)  võtab Puupilli, Veibri ja Ihaste lapsed ja sõidab sama teed mööda nagu varem.

Külastajaid kokku