Luunja Keskkool registreerib uueks 2017/2018. õa õpilasi kõikidesse klassidesse kuni 18. augustini kooli kantseleis kell 8.00-13.00.

 Täiendav vastuvõtt 10. klassi toimub 22.08.2017. Info telefonil 7417317, www.luunja.edu.ee

Põhikooli õpilastele ja Luunja valla gümnaasiumi õpilastele on töövihikud tasuta.

1. – 4. klassi õpilased saavad töövihikud alates 1. septembrist klassijuhatajate käest.

5. – 12. klassi õpilased saavad töövihikud kooli raamatukogust järgmistel aegadel:

29. augustil kell 10.00 – 13.00

30. augustil kell 12.00-15.00

1. septemberil kell 8.00 – 14.00

2017/2018. õppeaasta algab Luunja Keskkoolis 1. septembril kell 8.15 klassijuhatajatunniga, kell 9 kooliaasta avaaktus.

HUVIRINGID 2017-2018

Luunja Keskkool registreerib uueks 2017/2018. õa õpilasi kõikidesse klassidesse kuni 22. juunini ja alates 1. augustist kuni 25. augustini kooli kantseleis kell 8.30-12.30.

10. klassi vastuvõtu vestlus toimub 22.06.2017. Täiendav vastuvõtt toimub 22.08.2017. Info telefoni 7417317, www.luunja.edu.ee

06.06.2017 toimus TV 10 olümpiastarti Tartu ja Tartumaa mitmevõistluse finaal (9 alal), kus 5. a klassi õpilane Joosep Pärnalaas saavutas poiste nooremas vanuses 1. koha.

Tartumaa koolinoorte MV kergejõustikus meie kooli õpilaste tulemused: 5. a klassi õpilane Hanna-Liisa Kord – TC palliviskes 1. koht; 6. a klassi õpilane Kert Saimre – PC 60 m jooksus 3. koht; 6. a klassi õpilane Remi Soo – PC palliviskes 4. koht; 6. a klassi õpilane Ellen Uus – TC kaugushüppes 5. koht; 6. b klassi õpilane Jan Kruk – PB kõrgushüppes 1. koht; 8. b klassi õpilane Rasmus Muuli PB 300 m jooksus 1. koht ja 60 m jooksus 2. koht; 7. klassi õpilane Jennifer Makko – TB kaugushüppes 4. koht;  7. klassi õpilane TB Kerli Russak kuulitõukes 2. koht; 8. a klassi õpilane Tanel Saimre – PA kuulitõukes 1. koht, kettaheites 1. koht, 100 m jooksus 2. koht; 8. a klassi õpilane Egle Oolberg – TA odaviskes 1. koht, kuulitõukes 2. koht; 8. a klassi õpilane Angelika Pohla – TA kettaheites 2. koht; 9. b klassi õpilane Gerret Ustav – PA 400 m jooksus 2. koht; 11. klassi õpilane Karlis Kattus – MJ 400 m jooksus 1. koht; 11. klassi õpilane Maria Ivanova – NJ 400 m jooksus 1. koht, 100 m jooksus 2. koht.

Otsi kodulehelt
Uudiste arhiiv
Külastajaid kokku
Untitled Document